'Verander' Management Maatwerk MD programma's

Wij bouwen 'High Performance' organisaties
Onze (Verander) Management Development (MD) programma's zorgen voor de nodige veranderingen op weg naar resultaatverbetering. Ze zijn ontworpen om managers & teams te transformeren en de wendbaarheid te stimuleren die nodig is in de moderne, data-gedreven wereld. Wij helpen u leiderschap opnieuw te definiëren, generatiekloven te overbruggen, wendbaarheid en ‘ownership’ te omarmen en resultaatdoelstellingen te overtreffen. Dit doen wij met vernieuwende trainingsmethodieken en een ‘andere’ visie op trainen: het stimuleren en borgen van ‘zelfontwikkeling & betrokkenheid’ van deelnemers en het creëren van ‘innovatie’ binnen organisaties staat hierbij centraal.

“Uit onderzoek, longitudinale enquêtes en kwantitatieve data blijkt dat MD-programma's die ‘betrokkenheid’ bij managers stimuleren en hen in staat stellen hun teams en organisatie effectiever te ondersteunen het beste resultaat opleveren.”
3A6900E66E5642528E013549A99C501F.webp4031D608A9D84E408A96E137325AD2F8.webp4DD25F4FF5C44D7B80F54885E94D13F6.webp68FFB387BCC048348BF58BBAD71BBDD8.webpA28CAA6536D24AB9BBAF46E88EF940F4.webp
  • Hoe geven wij onze missie en visie vorm op de werkvloer?
  • Loopt u tegen een niet functionerend (Management) Team aan?
  • Is er onvoldoende eigenaarschap binnen de organisatie?
  • Wilt u meerwaarde voor de klant toevoegen in uw dienstverlening?
  • Leveren veranderingen onvoldoende resultaat op?

Elke resultaatverbetering begint met een doordachte visie en strategie en de goede mensen om daar vorm en uitvoering aan te geven. (Process – People – Progress). Effectief leiderschap is daarbij essentieel.
6A02B9154A614CF895FC13CAE5952E51.webp
Effectief leiderschap vereist strategisch denken, nauwgezette planning, een goede 'motor' (heldere structuur & procedures) en zorgdragen voor motiverende communicatie. Het vraagt om getalenteerde mensen die de moed hebben om de status quo uit te dagen, beslissingen te nemen en hun team te inspireren en motiveren, waarbij ruimte wordt geboden om fouten te mogen maken op weg naar succes. De kern van hun leiderschapsstijl is een doelgerichte aanpak die samenwerking bevordert en waarde creëert voor het individu en organisatie.

Wij kennen het geheim van succesvol management! Maak kennis met onze op maat gemaakte MD programma’s en trainingen!

De kracht van Deen is dat wij aansluiten bij de strategie en resultaatdoelstellingen van de organisatie. Wij analyseren samen waar de diepergelegen blokkades zitten om resultaten te behalen.

De volgende fases komen aan bod:

Analyse, strategie & projectteam

Management Development & Training

Blended learning, verankering & doorlooptijd

Topsport & cultuur

ONZE SUCCESFORMULE EN REFERENTIES

Onze, deels beursgenoteerde, klanten en grote familiebedrijven bereiken optimaal resultaat door de Executive Search en Leadership Assessments uit te besteden aan Deen Executive Search en Deen Assessment. Zij maken gebruik van ons online testdashboard en op maat gemaakte MD-programma’s. Dit leidt tot innovatie en continuïteit.

De feiten:
Management Stars werkt samen met Deen, opgericht in 1937.
  • De Leadership Assessments van Deen zijn meer dan 230.000 keer afgenomen;
  • Kantrelaties van meer dan 30 jaar zijn geen uitzondering!;
  • Onze MD-programma’s worden verzorgd door ervaren trainers met leidinggevende ervaring. Wij gaan verder dan het zichtbare gedrag en sluiten aan bij persoonlijkheid en drijfveren.

Ons team

Een aantal succesfactoren delen wij graag met u in een persoonlijk gesprek.
Uiteraard zijn er meer succesfactoren, wij gaan graag in een persoonlijk gesprek dieper in op onze succesformule. Het beste bewijs zijn de resultaten van onze klanten, zij behoren tot de top van Nederland qua duurzaamheid en winstgevendheid.

Maak kennis met ons Process – People - Progress model!

Contact

Ontmoet onze consultants
Benieuwd wat (Verander)management / Maatwerk MD programma's voor uw organisatie kunnen betekenen? Deen legt het graag aan u uit. Neem contact met ons op of laat uw gegevens achter, opdat wij contact met u kunnen opnemen.
Maak een afspraak
Leo Zwinkels
Leo Zwinkels
Algemeen Directeur
Gertrude Smit
Gertrude Smit
Partner Assessment & MD
Leo van der Brugge
Leo van der Brugge
Consultant Assessment & MD
Patrick  van der Stoep
Patrick van der Stoep
Consultant Assessment & Training